Jdi na obsah Jdi na menu
 


Triple H

17. 11. 2009

Skutečné jméno:

 Paul Michael  Levesque

 

Datum narození: 27.7.1969

Výška: 193 cm

Váha: 115.7 kg

Zakončovací chvat: Pedigree

Debut: 1992

 

Úspechy:

 

World Heavyweight Champion, WWE Champion, Intercontinental Champion, European Champion, World Tag Team Champion, Royal Rumble winner (2002), King of the Ring (1997)

 

 

 

 

 

Kariéra:

Paul Levesque je Americký profesionální wrestler, který je známý hlavně pod jménem Triple H. Triple H si vzal za manželku v roku 2003 Stephanie McMahon, s kterou má dvě děti a také několikrát účinkoval ve filmech naposledy ve WWE Filmu, Jornada del Muerto. Triple H byl už ve svém dětství velmi vyspělí na svoj věk, hrával basketbal , baseball a také už tehdy ho zajímali zápasy . Ve 14 si všiml kulturistiky. Po střetnutí s Ted Arcidi začal uvažovat o kariéře profesionálního zápasníka.Triple H debutoval v roce 1993 v WCW pod jménem Terra Ryzing. No však v roku 1995 jeho kroky vedly do ješte tehdejší WWF (dnešní WWE) a od té doby působí ve WWF (WWE) pod jménem Triple H. Triple H také nazývaný " The Game" anebo " King of Kings" debutoval ve WWE v květnu 1995 a od té doby sa z něho stala velká hvězda WWE. Triple H toho dosáhl opravdu velmi a to například jako jediný dosáhl vítězství v Grand Slam, ale také vyhrál King of the Ring či Royal Rumble. Triple H měl tu možnost se v ringu střetnůt s takými hvězdami wrestlingu jako byl Stone Cold , Hulk Hogan, Undertaker a další co mu v jeho profesionálním raste velmi pomohlo. Triple H se zviditelnil hlavně když tvořil tag team spolu právě se Stone Coldem, kde byli jedním ze soupeřů Undertaker a Kane. Ale ještě slavnější team vytvořil Triple H a to D-Generation X, které tvořli střídavě Tripel H, Billy Gunn, Road Dog, X-Pac, Chyna a Shawn Michaels. To, že Triple H prišel do WWF bolo pro tu společnost velkým přínosem. Triple H byl členem kromě D-Generation X i členem Evolution. Evolution tvořili Triple H, Batista,  Randy Orton, Ric Flair. Titul WH champion byl také jeden z těch úspěchů, který mu jiní jen závidí. On sám měl také tu možnost se v ringu střetnůt s Goldbergem. To, že Triple H je teď  velmi dobrý wrestler dokázal při feudu s Batistou, pričem ten feud byl posuzovaný jako velmi kvalitní a také tento spor velmi pomohl Batistovi a je pravda, že v tomto sporu odvedl tu největší práci právě Triple H, co se dokázalo i tím, že po tomto feudu už Batista nedokázal mít tak kvalitní feud. V současnosti má Triple H ve WWE a zvlášť v Raw velký vplyv, co se například velmi nelíbylo King Bookerovi. Triple H má před sebou ješte hodně možných úspěchů a tak doufám, že se k němu tituly jen pohrnou.

 

Obrázky:

http://cdn.bleacherreport.com/images_root/image_pictures/0291/6161/triple_h_and_batista_article_feature.jpg              http://www.wwe.com/content/media/images/Superstars/bio/7052014

http://cdn.bleacherreport.com/images_root/image_pictures/0087/7204/triple-h-pedigree_feature.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář